×

1998 yılından bu yana ahşap sektörünün öncü gücü olan CNR AHŞAP'a hoş geldiniz.

Kocaeli Gebze'de Pelitli Yolu Cad No:137/A üzerinde Pelitli Mah'nin kalbinde yer alan,

Kaliteye olan bağlılığımız, uzmanlığımız ve bağlılığımız sayesinde ahşapta mükemmelliği üretiyoruz.

CNR WOOD olarak ham keresteden nihai ürüne olan yolculuğun hassasiyet, yenilik ve sanat dokunuşu gerektirdiğinin bilincindeyiz. Bu nedenle, her biri ortak bir ahşap sevgisi ve mükemmelliğe olan sarsılmaz bir bağlılıkla hareket eden 50'den fazla yetenekli zanaatkardan oluşan bir ekip oluşturduk. Ahşap işlemeye yönelik modern yaklaşımımız, benzersiz kalitede ürünler ortaya çıkarmak için geleneği teknolojiyle kusursuz bir şekilde harmanlayan son teknoloji BIESSE ahşap makinelerini kullanmamızla özetlenmiştir.

Pelitli Mah'ta yer alan köklerimiz hem toplumun hem de sektörün derinliklerine uzanıyor. Biz sadece bir şirket değiliz; Biz ahşap işçiliğinde mükemmelliğin temel taşıyız. Sürdürülebilir uygulamalara olan bağlılığımız, yalnızca ahşabın güzelliğini korumamızı değil, aynı zamanda gelecek nesiller için çevreyi korumamızı da sağlar.

CNR WOOD'da sadece ürün üretmiyoruz; zamana direnen miraslar yaratıyoruz. Ahşabı yaşamları, mekanları ve deneyimleri zenginleştiren sanat eserlerine dönüştürmeye devam ederken, 1998 yılında çıktığımız yolculuğa bize katılın. Hikayemizin bir parçası olduğunuz için teşekkür ederiz.

İster ahşabımızın sıcaklığını, ister lamine kirişlerimizin güvenilirliğini, ister ahşap kutularımızın sanatını arayın, her yaratım, işçiliğe olan sarsılmaz bağlılığımızın bir kanıtıdır.

Küresel Müşteri Ağımız Var

1998 yılında kurulan CNRWOOD, ahşap endüstrisinde 20 yılı aşkın eşsiz deneyime sahiptir. Pelitli Mah, Gebze, Türkiye'deki merkezimizden, son teknoloji BIESSE ahşap makineleriyle desteklenen yetenekli zanaatkârlardan oluşan ekibimiz, dayanıklı ahşap kutular, lamine kirişler ve ahşap ürünler üretmektedir. Yolculuğumuz, gelenek ve yeniliği harmanlayan sürekli bir büyüme yolculuğudur. Bu deneyim sadece dikkat çekici ürünleri şekillendirmekle kalmıyor, aynı zamanda kaliteli ahşap işçiliğine olan tutkumuzu paylaşan müşterilerle kalıcı ortaklıklar da kuruyor. CNRWOOD'da uzmanlık mirasımız, sunduğumuz her tasarımın ayrılmaz bir parçasıdır. Ahşap sanatına yönelik bu ustalık ve adanmışlık yolculuğunu kutlamak için bize katılın.

google map

15 Yıllık Teknoloji Tecrübemiz Var

Ahşap sanatına yönelik bu ustalık ve adanmışlık yolculuğunu kutlamak için bize katılın.