+902627512120
  • Ev bahçesinde, romantik bir akşam yemeğinde, kampta, piknikte, sahilde kısacası açık havada
  • ısınmanız için yemeğinizi, çayınızı, kahvenizi yapmanız için size yardımcı olabilecek bir ürün. Malzeme: Çam Ürünün toplam yanma süresi 1 - 1.5 saattir. Tekrar kullanıma uygundur. Söndürüp tekrar kullanabilirsiniz. Saf ahşaptır ve herhangi bir ek madde içermez. Tek bir kibrit ile kolay ve hızlı şekilde yakılır. Her türlü hava koşullarında (kumlu, karlı vs.) güvenle kullanılabilir. Evde veya arabada güvenli ve temiz saklanabilir. Kapalı ortamda yakılması önerilmez. Ürünü pişirme amaçlı kullanmak istediğinizde üzerine metal nihale gibi aparatla kullanmanızı tavsiye ederiz. Ürün ölçüleri Çapı 16 cm, Yüksekliği 20 cm, ağırlığı 2 kg (+-0,5) dir. Uyarı:Yangın ve ısıtma cihazlarından uzakta, nemden korunan kuru bir yerde, güneş ışığına maruz kalmadan ( ağacın çatlamaması için) ve 10 C nin üzerindeki bir sıcaklıkta saklayın. Ürünün üzerinde kullanma talimatı mevcuttur. NOT: Ağacın doğal yapısından dolayı ürün üzerinde çatlaklar olabilir.
  • Bu üründen en fazla 16 adet sipariş verilebilir. 16 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Tüttü