Temel değerler

Ekiplerin önemli olana odaklanabilmesi, müşterilerinin sevdiği ürünleri yaratmak için birlikte çalışabilmesi için engelleri yıkıyoruz.

 • Önce Müşteriler

  Şirketimiz tüccarların daha fazla satış yapmasına yardımcı olmak için var. Her kararı müşterilerimize ne kadar iyi hizmet ettiğine göre verir ve her sonucu ölçeriz.

 • Dürüstlük içinde davranmak

  Dürüstüz, şeffafız ve müşterilerimiz ve şirketimiz için en iyi olanı yapmaya kararlıyız. Gerçeğin peşinde açıkça işbirliği yapıyoruz. Siyasete, gizli gündemlere veya pasif-agresif davranışlara toleransımız yoktur.

 • Her Gün Bir Fark Yaratın

  Şirketimiz tüccarların daha fazla satış yapmasına yardımcı olmak için var. Her kararı müşterilerimize ne kadar iyi hizmet ettiğine göre verir ve her sonucu ölçeriz.

 • Büyük düşün

  Lider bir ahşap şirketi olmak, rakipsiz vizyon, yenilik ve uygulama gerektirir. Asla anlaşamayız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için neyin mümkün olabileceğine dair fikirlerimizi zorluyoruz.

 • Doğru şeyi yapmak

  Dürüstlük yaptığımız her şeyin temelidir. Dürüstlük, güven ve şeffaflığa olan bağlılığımız nedeniyle takdir ediliyoruz ve saygı duyuyoruz.

 • Daha güçlü birleşmiş

  Açık, dürüst ve anlamlı ilişkileri teşvik eden olumlu ve kapsayıcı bir kültür yarattık.

BİZİM HİKAYEMİZ
BİZİM HİKAYEMİZ

Küresel Müşteri Ağımız Var

1998 yılında kurulan CNRWOOD, ahşap endüstrisinde 20 yılı aşkın eşsiz deneyime sahiptir. Pelitli Mah, Gebze, Türkiye'deki merkezimizden, son teknoloji BIESSE ahşap makineleriyle desteklenen yetenekli zanaatkârlardan oluşan ekibimiz, dayanıklı ahşap kutular, lamine kirişler ve ahşap ürünler üretmektedir. Yolculuğumuz, gelenek ve yeniliği harmanlayan sürekli bir büyüme yolculuğudur. Bu deneyim sadece dikkat çekici ürünleri şekillendirmekle kalmıyor, aynı zamanda kaliteli ahşap işçiliğine olan tutkumuzu paylaşan müşterilerle kalıcı ortaklıklar da kuruyor. CNRWOOD'da uzmanlık mirasımız, sunduğumuz her tasarımın ayrılmaz bir parçasıdır. Ahşap sanatına yönelik bu ustalık ve adanmışlık yolculuğunu kutlamak için bize katılın.

GÖREVİMİZ

İşletmelerin mevcut koşullarla en iyi şekilde büyümesine yardımcı olma misyonumuz var

Hedefimiz, müşteri memnuniyetine odaklanarak hızlı üretim desteği ile sorunsuz hizmet sunmaktır.

GÖREVİMİZ
Banner Resmi
İletişime Geçin

Bir pazarlama uzmanıyla konuşmak ister misiniz?

Görüşler

Müşterilerimiz hakkımızda neler söylüyor

Elif Arslan
Elif ArslanMüşteri
YıldızYıldızYıldızYıldızYıldız

CNRWOOD ile iş yapmak gerçekten keyifli. 1998 yılından beri ahşap sektöründe liderliklerini koruyorlar. Kapı sürgüleri ve laminat kirişler konusundaki uzmanlıkları sayesinde uluslararası alanda güvenilir bir marka haline geldiler. Her zaman kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı bir işbirliği yaşadık.

Can Demir
Can DemirMüşteri
YıldızYıldızYıldızYıldızYıldız

İşte CNRWOOD ile çalışmanın ayrı bir zevki var. Onlar, 1998'den beri ahşap sektöründe liderliklerini sürdürüyorlar. Kapı sürgüleri ve laminat kirişler konularındaki uzmanlıkları sayesinde uluslararası alanda güvenilir bir marka olmayı başardılar. İşbirliklerimiz her zaman kalite ve müşteri memnuniyetine odaklı oldu.

Aylin Kaya
Aylin KayaMüşteri
YıldızYıldızYıldızYıldızYıldız

CNRWOOD ile iş yapmak ayrı bir zevk. 1998'den beri ahşap sektöründe liderler. Kapı sürgüleri ve laminat kirişlerde uzmanlar. İşbirliklerimiz her zaman kalite ve müşteri memnuniyetine odaklı.

Resim Haber Mektubu
Bülten

Bültenimize abone olun